Menüler

Strateji Geliştirme Şube Müdürleri ve Muhasebe Müdürleri Semineri Antalya'da Düzenlendi.

12.08.2014Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığınca düzenlenen “Strateji Geliştirme Şube Müdürleri ve Muhasebe Müdürleri Semineri” 28 Şubat-01 Mart 2014 tarihleri arasında Antalya’da, Daire Başkanlıklarımızın Strateji Geliştirme Şube Müdürleri ile Bölge Müdürlüklerimizin Strateji Geliştirme Şube Müdürleri ve Muhasebe Müdürlerinin katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

 SGD BaÅŸkanlığı Semineri Toplu Resim

İki gün süren seminer sürecinde; öncelikle kurumumuzun 2011 yılı sonu itibari ile özel bütçeye geçmemizle birlikte daha önce Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen muhasebe hizmetlerinin en fazla 5 yıllık bir geçiş dönemi sonunda kurumumuz tarafından yürütüleceğinden, geçiş döneminde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ele alınmıştır. Bu kapsamda tüm Muhasebe Müdürlerimiz kısa sunumları ile görüş ve önerilerini dile getirmişlerdir. Ayrıca Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığınca yürütülen faaliyetler ile Staratejik Plan - Performans Programı ve Faaliyet Raporu ilişkisi, İç Kontrol ve Kurumsal Risk Yönetimi konuları ele alınmıştır.

SGD Semineri Resim

Seminer, Strateji Geliştirme Şube Müdürleri ile Muhasebe Müdürlerinin birlikte katıldığı ilk seminer olması açısından da ayrı bir önem taşımaktadır.

SGD Semineri Resim